Pleasure&Spa

Bony i Pakiety

Bony podarunkowe.

Dbając nawet o najbardziej wyszukane gusta nasz salon oferuje kilka rodzajów bonów podarunkowych – od kwotowych, przez bony na wybrane zabiegi, aż po indywidualnie skomponowane bony prezentowe.    

selective focus of happy woman holding gift box and valentine card on bed
Pleasure&Spa

Bon Urodzinowy

Spędź niezapomniane urodziny w naszym Salonie lub podaruj wyjątkowy prezent bliskiej osobie!

Specjalnie wg Twoich wytycznych  stworzymy indywidualny pakiet urodzinowy, dzięki któremu osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich pomysłach, a my doradzimy, skomponujemy zabiegi a później zrealizujemy marzenia solenizanta.

Pleasure&Spa

Wieczory panieńskie

Idealnym zakończeniem przygotowań do ślubu będzie niezapomniany Wieczór Panieński!
Zorganizuj go w Pleasure & Spa a na pewno będzie wyjątkowy.

Zadzwoń do Nas 600-218-241 i zapytaj o dostępne terminy, a nasz Zespół przygotuje ofertę dopasowaną specjalnie do Twoich potrzeb.
Ślub powinien być najpiękniejszym dniem w życiu, niech i Wieczór Panieński taki będzie!

* istnieje możliwość przyniesienia własnego alkoholu lub tortu
** warunkiem dokonania rezerwacji na konkretny termin jest wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości zamówionych zabiegów, najpóźniej 14 dni przed terminem spotkania
*** warunkiem organizacji spotkania jest zrealizowanie zabiegów na kwotę minimum 300 zł na osobę (dla czasu imprezy 3h) ; przygotujemy poczęstunek w formie słodkich przekąsek (świeże owoce, bakalie, czekoladki, ciasteczka) oraz napoi zimnych i gorących (woda, sok, kawa, herbata).

Female friends having fun at the bachelorette party