Pleasure&Spa

Zabiegi na Ciało

Mówi się, że kochanego ciała nigdy za wiele. Czy go dużo, czy mało, warto, by było zdrowe i zadbane. O te kwestie dbamy na różne sposoby, od zdrowego odżywiania po intensywne ćwiczenia usprawniające. Do takiego zestawu albo zupełnie niezależnie warto dodać zabiegi na ciało.

Masaże, peelingi czy całe spektrum zabiegów medycyny estetycznej – można wybierać i dopasowywać do potrzeb swojego ciała, ale i umysłu. To ważna kwestia, że relaksując, oczyszczając czy wzmacniając ciało, oddziałujemy też na umysł. Jakie zabiegi na ciało wybrać, by zapewnić sobie pełen komfort?

Zabiegi na Ciało

Endermologia LPG®

Endermologia Integral LPG jest to precyzyjny masaż mechaniczny połączony z równoczesnym podciśnieniem, który silnie oddziałuje i stymuluje zarówno tkankę tłuszczową jak i tkankę łączną skóry. Zabieg uaktywnia i przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej oraz stymuluje organizm do produkcji włókien kolagenowych. Moc podciśnienia dostosowywana jest do subiektywnych odczuć osoby poddawanej zabiegowi. Najlepsze efekty osiąga się wykonując serię zabiegów.

Zabiegi na Ciało

MAXIMUS ®

MAXIMUS TRILIPO by POLLOGEN JEDYNA TECHNOLOGIA DZIAŁAJĄCA NA SKÓRĘ, TŁUSZCZ I MIĘŚNIE

Technologia Maximus TriLipo™  kompleksowo  poprawia wygląd i kondycję skóry, modeluje sylwetkę wzmacnia mięśnie, redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Urządzenie łączy w sobie dwie skuteczne technologie: trój polarną falę radiową (TriLipo RF) oraz innowacyjną dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Pracują one jednocześnie przy użyciu jednej głowicy, tworząc interaktywny efekt redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry.

Seria 6-8 zabiegów MAXIMUS to wszystko czego potrzebuje Twoje ciało dla osiągnięcia zdumiewających efektów.

Patient undergoing a non-invasive medical procedure in a beauty clinic
Armpit woman hand up epilation concept
Zabiegi na Ciało

DEPILACJA WOSKIEM LYCON®

W naszym salonie pracujemy na woskach firmy Lycon®. System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.

Są to produkty zawierające mieszankę najwyższej jakości naturalnych składników łagodnych dla skóry, zapewniających jej miękkość oraz jedwabistą gładkość. Zawarte w nich olejki aromatyczne dostarczają składniki odżywcze, a także kojąco wpływają na zmysły.

Oferujemy zabiegi depilacji na wszystkie partie ciała.