O Nas

Nasze spa to miejsce, w którym wymagający klienci znajdą kompleksową pielęgnację, relaks dla ciała i ducha. Nasze zabiegi kosmetyczne są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z najlepszych produktów i najnowocześniejszych urządzeń. Dzięki temu każdy pobyt w naszym spa zapewnia nie tylko ukojenie dla ciała i ducha, ale także doskonałe efekty dla skóry. Zadbaj o swój wygląd i zrelaksuj się w naszym cudownym spa – odczuj wyjątkowe doświadczenie poprzez wszystkie zmysły.

Peaceful young woman looking at camera while taking bubble bath at tropical spa resort
Poczuj różnicę

Salon Pleasure & Spa

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz najwyższy poziom usług świadczony przez zespół profesjonalistów, dla których praca jest pasją i którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Kompleksowa oferta salonu zawiera usługi z zakresu: kosmetyki twarzy, masażu i egzotycznych rytuałów na ciało, fizjoterapii, manicure&pedicure oraz fryzjerstwa.

Jesteśmy gabinetem certyfikowanym przez wyłącznych dystrybutorów na Polskę kosmetyków: Retix ®oraz Dermaquest®. Pracujemy także na kosmetykach firmy Intraceulticals®, Filorga®, Lycon®.  W zakresie fryzjerstwa pracujemy na kosmetykach firmy Joico®.

Manicure i pedicure wykonujemy na profesjonalnych kosmetykach firmy Victoria Vynn®