Pleasure&Spa

Masaże Twarzy i Ciała

Nasze masaże to ukojenie nie tylko dla ciała, ale i dla Twojego ducha.
Masaże, peelingi i rytuały relaksują, nawilżają, odżywiają, złuszczają martwy naskórek i w efekcie pozostawiają skórę odmłodzoną i pełną blasku.

Wykonujemy także masaże twarzy, między innymi masaż KOBIDO, który jest nazywany bezinwazyjnym i niechirurgicznym liftingiem z natychmiastowym efektem.
Zapraszamy na masaże relaksacyjne, lecznicze, ale także nieinwazyjne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkości skóry. Najszybsze efekty osiągniesz ustalając z naszymi specjalistami odpowiednie połączenie zabiegów MAXIMUS z LPG, LPG Engermologię i falę uderzeniową STORZ MEDIACAL D-ACTOR

Face massage
Masaże Twarzy i Ciała

MASAŻ TWARZY LIFTING FUSION 3D

Masaż twarzy Lifting Fusion 3D to wyjątkowy zabieg, który łączy w sobie techniki liftingujące i relaksacyjne, zapewniając kompleksową pielęgnację skóry. Delikatnie drenujący, głęboko rozluźniający, ten zabieg likwiduje zastoje, podnosi i modeluje policzki, oraz rozluźnia napięte mięśnie twarzy, pozostawiając skórę promienną i odprężoną.

Korzyści:

– Liftingujący efekt: Zabieg Lifting Fusion 3D podnosi i modeluje policzki, zapewniając efekt naturalnego liftingu.
– Drenujący i relaksacyjny: Zastosowane techniki delikatnego drenażu i głębokiej relaksacji pomagają w redukcji zastoju płynów limfatycznych oraz w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy.
– Odprężenie i regeneracja: Masaż twarzy likwiduje uczucie zmęczenia i stresu, przynosząc skórze odprężenie i regenerację.
– Poprawa krążenia: Zabieg wspomaga krążenie krwi, co przyczynia się do lepszego dotlenienia i odżywienia skóry.

Masaż twarzy Lifting Fusion 3D to doskonały sposób na uzyskanie efektu liftingu oraz relaksu skóry twarzy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik i delikatnych ruchów, ten zabieg likwiduje zastoje, modeluje policzki i rozluźnia napięte mięśnie, zapewniając skórze promienny wygląd i odprężenie. Umów się na wizytę już dziś i doświadcz kompleksowej pielęgnacji skóry dzięki masażowi Lifting Fusion 3D!

Masaże Twarzy i Ciała

MASAŻ CAŁOŚCIOWY CIAŁA 60 MIN

  • Relaksacyjny
  • Leczniczy
  • Drenaż limfatyczny
  • Antycellulitowy
  • Masaż bańką chińską 
Woman on healthy massage of body in the spa salon.
Massage
Masaże Twarzy i Ciała

MASAŻ CZĘŚCIOWY CIAŁA

  • Relaksacyjny masaż pleców
  • Leczniczy masaż pleców
  • Drenaż nóg – szczególnie polecany dla kobiet w ciąży
Pleasure&Spa

Rytuały SPA

Polecamy również Rytuały Spa, które zawierają między innymi kąpiel stóp, peeling całego ciała, masaż oraz pielęgnującą maskę na całe ciało.     

Natural spa ingredients
Rytuały SPA

Zabieg Hanakasumi

Unikalna procedura zabiegu, inspirowana Japonią: peeling wykonany za pomocą złuszczających rękawic, odżywczy i modelujący masaż całego ciała oraz specjalny, odprężający masaż stóp. Całość w relaksującej atmosferze aromatów kwiatów wiśni i lotosu.

Rytuały SPA

Zabieg Doznania orientu

Wyjątkowy zabieg, inspirowany rytuałami dalekiego wschodu: syrop przygotowujący skórę do peelingu, następnie masaż modelujący w celu optymalnego odżywienia i wzmocnienia skóry. Doznanie czystego relaksu i przywrócenie doskonałego samopoczucia.

Zabieg ten nie wymaga korzystania z prysznica bezpośrednio po zabiegu, dzięki temu wszystkie substancje odżywcze wnikają stopniowo w skórę,

Spa
Spa Beauty
Rytuały SPA

Zabieg Guam

Guam to jeden z najsilniejszych zabiegów wyszczuplających i drenujących, oparty na naturalnych składnikach i koncentratach roślinnych.

Guam to morskie algi, które zostały docenione w kosmetyce europejskiej w latach 80’tych XX wieku. Jest to ekstrakt roślinny, który zawiera w sobie tylko i wyłącznie składniki naturalne pochodzenia morskiego. Ich właściwości są wykorzystywane przez naszych specjalistów w trakcie zabiegów GUAM, na które zapraszamy do naszego salonu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i wyjątkowo skuteczny!