Pleasure&Spa

Fryzjerstwo

Chcesz zadbać o swoje włosy, a może potrzebujesz zmiany? Nasi doświadczeni fryzjerzy – styliści wykonują pełen zakres usług fryzjerskich, a także doradzą i zaproponują kosmetyki do pielęgnacji domowej, aby Twoje włosy wyglądały zawsze pięknie i zdrowo. Zapraszamy na strzyżenia damskie i męskie, modelowanie, strzyżenie brody, regeneracje, koloryzacje, balejaż, trwałą, dekoloryzacja, keratynowe prostowanie włosów oraz fryzury okolicznościowe.

Stunning natural beauty with blonde wavy hair.
Fryzjerstwo

JOICO®

Wszystkie usługi fryzjerskie wykonywane są na produktach renomowanej marki JOICO, które są znane na całym świecie z tego, że oprócz pięknego wyglądu mają na uwadze również zdrowie włosów.

Farby Joico  jako jedyne na rynku zawierają Quadramine Complex, który sprawia że podczas procesu koloryzacji, włosy są pielęgnowane od wewnątrz i na zewnątrz, do tego są farbami ze śladową zawartością amoniaku (do 2%) co sprawia, że nadają się nawet dla alergików i osób bardzo wrażliwych, a jednocześnie pokrywają w 100% siwe włosy

Fryzjerstwo

KERATYNOWE PROSTOWANIE

Skorzystaj z zabiegu keratynowego prostowania włosów i ciesz się gładkimi, lśniącymi i zdrowymi włosami.

Pożegnaj puszące się włosy i niesforne kosmyki. 

Zabieg keratyną True Keratin jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swoich włosów. To coś więcej niż samo prostowanie i wygładzanie, to regeneracja i głęboka odbudowa struktur włosa. Polecany do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi lub rozjaśnianiem, do włosów puszących się, nieodpornych na wilgoć. Może być stosowany na włosy farbowane.

Efekt po zabiegu utrzymuje się do 4 miesięcy.

Beautiful blond girl with a perfectly smooth hair, classic make-up. Beauty face